Domů

Podkategorie

 • Psi

  Veliký výběr samolepek psů všech ras i velikostí. Najdete zde obrysy, siluety i tištěné barevné nálepky, které dobře drží na jakémkoliv povrchu.

  Pes domácí je  jedno z nejstarších domestikovaných zvířat vůbec, provázející člověka minimálně 14 tisíc let. Obecně se předpokládá, že se jedná o zdomácnělého a umělým výběrem změněného vlka obecného.
  Člověku je pomocníkem při lovu nebo při přehánění stád, strážce majetku, domácích zvířat, jako tažný nebo saňový pes, může být cvičen pro použití v ozbrojených složkách či k asistenci hendikepovaným osobám. Zvláště v západní civilizaci ho chováme jako společníka člověka. V Česku jsou chovány až 2 miliony psů. To je na obyvatele nejvíce v Evropě. Během dlouhého soužití psa a člověka bylo vyšlechtěno nespočet plemen rozdílné velikosti, proporcí, délky a struktury srsti i povahy. V současnosti Mezinárodní kynologická federace uznává 343 plemen.

 • Kočky

  Kočka domácí  je již po tisíciletí průvodcem člověka.Staří Egypťané kočky uctívali jako božstvo a věřili, že mají moc chránit člověka před zlem. Přítomnost kočky v domě znamenala požehnání. Má pružné a svalnaté tělo, dokonale přizpůsobené lovu, ostré drápy a zuby a vynikající zrak, sluch a čich. Kočka domácí vždy sloužila člověku především jako lovec hlodavců, uplatňuje se také jako společník a mazlíček člověka.

 • Koně

  Kůň domácí nebo pouze kůň je domestikované zvíře patřící mezi lichokopytníky. V minulosti byli koně využíváni především pro zemědělské práce, k přepravě zboží a osob, jako tažná a jezdecká zvířata, byli zásadními v oblasti vojenství. Poskytovali lidem i zábavu při lovech, různých soutěžích a dostizích.Od 20. století slouží hlavně k rekreační jízdě a sportu.

 • Ptáci
 • Ryby
 • Vzory
 • Ostatní zvířata

Zatím zde nejsou žádné produkty

Navštivte nás za pár dní znovu. Produkty se zobrazí, hned jak je přidáme.