Psi

Veliký výběr samolepek psů všech ras i velikostí. Najdete zde obrysy, siluety i tištěné barevné nálepky, které dobře drží na jakémkoliv povrchu.

Pes domácí je  jedno z nejstarších domestikovaných zvířat vůbec, provázející člověka minimálně 14 tisíc let. Obecně se předpokládá, že se jedná o zdomácnělého a umělým výběrem změněného vlka obecného.
Člověku je pomocníkem při lovu nebo při přehánění stád, strážce majetku, domácích zvířat, jako tažný nebo saňový pes, může být cvičen pro použití v ozbrojených složkách či k asistenci hendikepovaným osobám. Zvláště v západní civilizaci ho chováme jako společníka člověka. V Česku jsou chovány až 2 miliony psů. To je na obyvatele nejvíce v Evropě. Během dlouhého soužití psa a člověka bylo vyšlechtěno nespočet plemen rozdílné velikosti, proporcí, délky a struktury srsti i povahy. V současnosti Mezinárodní kynologická federace uznává 343 plemen.

Samolepky pejsků na auto

Podkategorie

  • Německý ovčák

    Německý ovčák (lidově též vlčák, německy Deutscher Schäferhund, anglicky German Shepherd) je německé psí plemeno, jedno z nejrozšířenějších na světě a též nejrozšířenější služební plemeno. Bývá uváděno i jako jedno z nejinteligentnějších. Díky své všestrannosti a přizpůsobivosti je využitelné v mnoha odvětvích kynologie.

  • Labrador - Retrívr

    Je to skvělý rodinný společník, je velice inteligentní, všestranný a nekonfliktní.Labradorský retrívr má velmi milou a přátelskou povahu, je bystrý a oddaný svému pánovi. Velice dobře se cvičí, rád pracuje a plní povely s velkou radostí. Jeho další předností je výborný čich, skvělé plavecké schopnosti a patří mezi vášnivé jedlíky.

Zatím zde nejsou žádné produkty

Navštivte nás za pár dní znovu. Produkty se zobrazí, hned jak je přidáme.